Поляки завершили блокування кордону – ДПСУ

Поляки завершили блокування кордону - ДПСУ

Фото: Госпогранслужба (иллюстративное фото) Блокада кордону завершилася

Сьогодні о 21:00 завершилася акція протесту перед пунктом пропуску Медика – Шегині. Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у напрямку вʼїзду в Україну здійснюється у звичайному режимі.

Польські фермери завершили блокування перед пунктом пропуску Медика – Шегині, рух вантажівок відновлено. Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

“За інформацією, отриманою від Прикордонної варти Республіки Польща сьогодні о 21:00 завершилася акція протесту перед пунктом пропуску Медика – Шегині. Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у напрямку вʼїзду в Україну здійснюється у звичайному режимі. На даний час на вʼїзд в Україну перед ППр Медика – Шегині чекають 650 вантажівок. Просимо водіїв та перевізників врахувати цю інформацію”, – йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Нагадаємо, сьогодні, 6 січня, уряд Польщі підписав з фермерами угоду про припинення блокади пункту перетину кордону з Україною в пункті пропуску Медика – Щегині, яку польські фермери після перерви поновили 4 січня. Міністр сільського господарства та розвитку села Чеслав Сєкерський пообіцяв задовольнити всі вимоги фермерів.

Джерело