Поляки планують відновити блокування КПП

Поляки планують відновити блокування КПП

Фото: ДПСУ Пункт Рава-Руська заблокують на дві доби для вантажівок

У напрямку на вʼїзд в Україну польські фермери пропускатимуть не більше 24 вантажівок на добу – два запуски по 12 машин.

Польські фермери планують заблокувати рух вантажівок з України в пункті пропуску Рава-Руська. Про це повідомила Державна митна служба України у понеділок, 3 червня.

“З 10:00 години 4 червня за київським часом до другої половини дня 6 червня польські фермери планують блокування вантажної ділянки в пункті пропуску Рава-Руська – Хребенне”, – йдеться у повідомленні.

Відомство очікує, що буде повна зупинка руху вантажних автомобілів на виїзд з України.

У напрямку на вʼїзд в Україну польські фермери пропускатимуть не більше 24 вантажівок на добу (два запуски по 12 авто) і до чотирьох автомобілів на годину з гуманітарними вантажами.

Нагадаємо, 29 квітня поляки розблокували всі КПП на кордоні з Україною. Останнім з них був якраз пропускний пункт (КПП) Рава-Руська – Хребенне.

Як відомо, польські фермери з лютого блокували КПП, протестуючи проти ввезення української агропродукції, планів Єврокомісії продовжити економічний безвіз з Україною ще на рік, а також проти “зеленого курсу” ЄС.

Джерело