Похолодання не відступає – за декілька днів синоптики обіцяють мокрий сніг – Суспільство

Похолодання не відступає – за декілька днів синоптики обіцяють мокрий сніг - Суспільство

Протягом понеділка-вівторка в Україні буде переважно без опадів. Але у наступні три доби очікується мокрий сніг, повідомляє Укргідрометцентр. 

Вдень 20 лютого у західних і північних областях буде невеликий мокрий сніг та дощ. Вночі 1 – 6 градусів морозу, у північно-східних областях місцями 9 – 11 морозу, вдень від 2 морозу до 3 тепла, у західних областях 2 – 8 тепла.

Вже 21 лютого в Україні, окрім півдня, очікується невеликий мокрий сніг і дощ. Вночі синоптики обіцяють від 3 тепла до 2 морозу, вдень 3 – 8 тепла. У південно-західних областях до +11. Тим часом на сході та північному сході вночі 2 – 7 морозу, вдень близько 0.

 Вже з четверга в Україні можливе потепління. Так, за попередніми даними, 22 лютого буде переважно 0 – 2 градуси тепла. Вдень в Україні очікується до +10.

 7 лютого у Києві були зафіксовані два температурні рекорди. Того дня максимальна температура повітря досягла 9,7°С, що на 0,5°С вище за попередній рекордний показник для цього дня 2004 року. Крім того, середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цього дня і склала 6,9°С, що перевищило попередній рекордний показник того ж 2004 року на 0,4°С, а кліматичну норму – на 10,5°С.  Ніч 4 лютого виявилася найтеплішою у Києві з 1936 року. Мінімальна температура повітря у столиці перевищила на 2,1°С рекордне значення того ж дня 1936 року і склала +4,6°С.  

 

Джерело