Погані і хороші прикмети про сонечко

Помітивши такого жучка, згадайте хороші прикмети і будьте впевнені, що неприємності обійдуть вас стороною.

Щоб розтлумачити значення прикмети, коли на вас, або в хату залетіла сонечко, потрібно звернути увагу на колір комахи і місце посадки. Скористайтеся народною мудрістю і перевірте передбачення, інформує Ukr.Media.

Червоні, жовті сонечка — прикмети про колір

Як відомо, сонечко бувають різного забарвлення і для деяких з них існують свої прикмети. Звичний нам червоний жучок з чорними цятками попереджає — скоро відбудеться момент, який змусить посміхнутися, посміятися. Раптова поява жука говорить про щастя, побачене в дрібниці, простій події.

Чорний жук з червоними плямами — до неприємностей. Вищі сили як би радять вам бути уважнішими. Можливо, таке ставлення виникло із-за темного забарвлення комахи. Адже, як відомо, до чорних коней, темних котів і собак теж ставилися з обережністю. Такий жук має ще й поганий характер — він кусається, може зіпсувати урожай ягід.

Жовті — цей колір практично завжди асоціюється з розлукою. Наприклад, погана прикмета — дарувати жовті тюльпани. Однак, сонечко такого забарвлення приваблює щастя. Якщо вдалося побачити його — отримаєте прибуток, відбудуться зміни в кращу сторону.

Якщо панцир жучка червоно-коричневий з білими цятками, скоро дізнаєтеся важливі новини.

Сонечко в будинку

Залетіло у квартиру — хороша прикмета, в недалекому майбутньому у вас з'явиться малюк. Потрапляючи в будинок, де постійно розлад, жучок може виправити становище, принесе в сім'ю гармонію, щастя, радість.

Корівка забирає на себе всю негативну енергетику, яка панує в приміщенні. Для самотньої дівчини поява жучка — незабаром під вінець чи зустріне чоловіка, з яким зав'яжуться тривалі відносини.

Є думка, що слід трактувати час року, коли в будинку з'явився жучок.

  • Навесні або влітку — фінансовий прибуток.
  • Восени — народження дітей.
  • Яскраво червоний жук в холодну пору року віщує щасливі глобальні зміни.

Вважається, що привертають максимум щастя ті корови, у яких на спині 7 точок.

Жучок сів на людину

Прикмети і забобони про сонечка обіцяють — якщо вона опустилася на голову, вищі сили посилають удачу. Зокрема, це стосується успіху у професійній сфері. Можливе підвищення по кар'єрних сходах, здобуття авторитету серед працівників, неприємна ситуація скоро зміниться.

Важливо не змахнути сонечко, нехай вона сама полетить. В іншому випадку щастя, яке вона принесла, випарується.

Жучок опустився на плече — ваше життя буде йти «як треба», все своєю чергою, ні бід, ні запаморочливого щастя. Сонечко сіло на руку — задайте питання Всесвіту, потім дуньте на жучка. Якщо він різко підніметься вгору, відповідь — так. Продовжить ходити — ні.

Якщо ворожити буде дівчина, вона може дізнатися, звідки прийде суджений. Для цього потрібно запитати «Звідки прийде суджений-ряджений?», після чого також подути під крильця. Якщо в найближчому році ви знайдете «свого» чоловіка, то жучок злетить. І полетить у бік нареченого.

Жучок повзе по нозі, загадайте бажання і рахуйте від 1 до 22. Люди вірять, якщо жучок відлетить до того, як пролунає цифра 22, бажання не здійсниться. Якщо після, то обов'язково збудеться. Сонечко сіло на одяг — скоро отримаєте цінний подарунок.

Різні прикмети про сонечко

Вкусило сонечко — до вас намагаються достукатися вищі сили, попереджаючи про ворогів. Хтось за спиною плете інтриги і намагається обмовити.

Рівно так само, як і метелики, сонечка (згідно з деякими забобонам) є втіленням душ померлих людей. Зустріч на кладовищі з сонечком — покійні родичі подають сигнал, що оберігають і допомагають нам. Щодо кількості небесних посланців прикмети завжди сходяться в одному — чим більше їх, тим краще.

Багато яскраво-червоних жучків в зеленій траві віщують, що людині вдасться завести міцну, надійну сім'ю. Може вказувати на різні шанси, можливості. У колишні часи для колгоспників поява орди сонечок на полі було доброю ознакою, вважалося, вони попереджають про гарний врожай жита.

Поява сонечок говорить про хороші зміни в житті, позитивні знаки. Тому, помітивши такого жучка, згадайте хороші прикмети і будьте впевнені, що неприємності обійдуть вас стороною.

Джерело