Побиття ветерана: підлітку повідомили про підозру

Побиття ветерана: підлітку повідомили про підозру

Фото: Київська міська прокуратура Підозрюваний разом з двома друзями підійшов до чоловіка на вулиці Тростянецькій, провокуючи конфлікт

Київська міська прокуратура зазначає, що 17-річний житель столиці провокував конфлікт, а згодом напав на колишнього військового.

Підлітку, що напав на ветерана у Києві, оголосили про підозру. Підозрюваним виявився студент військового коледжу. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

У повідомленні зазначається, 17-річному киянину повідомлено про підозру у вчиненні хуліганства, тобто грубого порушення громадського порядку, що супроводжується особливою зухвалістю (ч.1 ст. 296 КК України).

Юному правопорушнику тепер загрожує покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до п’яти років, або обмеженням волі на той самий строк.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ввечері 21 червня близько опівночі хлопець вчинив хуліганство стосовно колишнього військовослужбовця, який повертався додому з прогулянки з собакою.

Підозрюваний разом з двома друзями підійшов до чоловіка на вулиці Тростянецькій, провокуючи конфлікт. Згодом хлопець завдав потерпілому близько 10 ударів по лицю, після чого чоловік впав.

Міська прокуратура зазначає, що 17-річний киянин є студентом коледжу з посиленою військовою та фізичної підготовкою.

Суд виніс вироки вбивцям ветерана АТО в Києві

Джерело