Пішов із життя легендарний футболіст Франц Беккенбауер – Суспільство

Пішов із життя легендарний футболіст Франц Беккенбауер  - Суспільство

Фото: twitter.com/FabrizioRomano

У віці 78 років пішов із життя колишній футболіст мюнхенської “Баварії” та збірної Німеччини легендарний Франц Беккенбауер. Його називали одним із найкращих захисників в історії футболу. Про це повідомляє Sky.

– З глибоким сумом ми повідомляємо вам, що мій чоловік і наш батько Франц Беккенбауер мирно пішов із життя вчора, в неділю, в оточенні своєї сім’ї. Ми просимо вас вшанувати його пам’ять у тиші та мовчанні. І просимо вас утриматися від будь-яких питань, – йдеться у повідомленні родини футболіста.

Беккенбаеур вважається одним із найкращих захисників в історії футболу. Він єдиний гравець цієї позиції, який двічі отримував «Золотий м’яч» – у 1974 та 1976 роках. Основну частину кар’єри Беккенбауер провів у «Баварії». З цим клубом він виграв три чемпіонати Західної Німеччини, три європейські Кубки чемпіонів, а також Кубок кубків і Міжконтинентальний кубок. Також Беккенбауер був триразовим чемпіоном США у складі «Космосу» та чемпіоном ФРН у складі «Гамбурга». Зі збірною Західної Німеччини Беккенбауер виграв чемпіонат світу 1974 року та чемпіонат Європи 1972-го.
Джерело