Під час удару по друкарні у Харкові згоріли 50 тисяч книжок – Суспільство

Під час удару по друкарні у Харкові згоріли 50 тисяч книжок - Суспільство

Фото: ДСНС

Під час російського удару по друкарні «Фактор-Друк» у Харкові згоріли 50 тисяч книг. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

– Вчорашній удар Росії по Харківській області, унаслідок якого загинули й були поранені люди, зруйнована друкарня і спалено 50 000 книг, демонструє, що Росія воює з людяністю і всіма аспектами нормального життя. Російський терор має програти. І для цього потрібно лише одне – рішучість світових лідерів. Достатня рішучість. Достатня протиповітряна оборона українських міст і громад, достатні далекобійні можливості наших воїнів, достатньо сміливі політичні рішення, – написав Зеленський.

Видавництво Vivat, яке входить до групи компаній “Фактор”, закликало доєднатися до флешмобу на підтримку друкарні. Під хештегом #фактордрук вже можна побачити сотні дописів у соцмережах зі словами співчуття та підтримки друкарні та видавництву. 

Вдень 23 травня російська армія атакувала Харків ракетами С-300. У місті пролунало 15 вибухів, виникла пожежа у типографії “Фактор-Друк”, де друкуються книжки багатьох українських видавництв. Загинули семеро співробітників друкарні. Директор друкарні «Фактор-Друк» розповів, що вигоріло більше тисячі квадратних метрів палітурного цеху вщент з обладнанням.
Джерело