Під час російської атаки у Центрі порятунку диких тварин загинув лось – Суспільство

Під час російської атаки у Центрі порятунку диких тварин загинув лось - Суспільство

Фото: facebook.com/wildanimals.ua

Під час масованої атаки росіян 8 липня у Центрі порятунку диких тварин, що на Київщині, загинув привезений туди волонтерами лось. Як розповіли зоозахисники, він злякався вибухів та розбився об стіну вольєра.

У Центрі порятунку лось проходив реабілітацію. Раніше його помітили біля Інституту металофізики Академії наук у Святошинському районі Києва. Тварину було складно спіймати і повернути в дику природу, адже територія закладу дуже велика. Тож волонтери попросили рятувальників підняти в повітря дрон і відстежити звіря.

– На жаль, під час рятувальної операції він травмував щелепу і було неможливо відпустити його в природу у такому стані – він би загинув від болю та неможливості добути їжу. Тож ми негайно відвезли його до нашого Центру, прооперували та лишили для нагляду та реабілітації, – зазначили рятівники тварин.

Але у понеділок, 8 липня, під час російського обстрілу лось злякався вибухів та розбився об стіну вольєра. Зоозахисники кажуть, що це не перша загибель тварин під час масованих ракетних атак росіян. Раніше від інфаркту загинуло оленя Персей, якого військові врятували під Лиманом і передали у Центр порятунку диких тварин на реабілітацію.

У лютому 2024 року у Київській області, поблизу Макарова, розтяжку міни задів лось. У результаті вибуху тварина загинула. У квітні Українське товариство мисливців та рибалок повідомило, що в Івано-Франківській області у фотопастку потрапив рідкісний в цьому регіоні лось, який занесений до Червоної книги України. 
Джерело