Під час обстрілу Харкова ракета впала поряд із розплідником лабрадорів – Суспільство

Під час обстрілу Харкова ракета впала поряд із розплідником лабрадорів  - Суспільство

Фото: Рита Зеленська/Facebook

Під час обстрілу Харкова вранці 23 січня ракета вдарила поруч із розплідником лабрадорів Meri-Stuart. Відео на своїй сторінці у Facebook розмістила власниця розплідника Рита Зеленська.

У відео зображено момент, коли дівчина годує цуценя молоком із соски, а потім чути, як недалеко стався приліт. Поза кадром чути скиглення собак, і дівчина намагається заспокоїти їх.

Пізніше на сторінці власниці розплідника з’явилося прохання допомогти з вивозом тварин, і, зрештою, було знайдено транспорт для їхньої евакуації.

Ніхто із тварин не постраждав.

23 січня з самого ранку Росія в повітря підняла 4 Ту-22, які здійснили два ракетні запуски. Вибухи пролунали у Харкові, Києві та Павлограді. За інформацією мера Ігоря Терехова, ворожі сили атакували житлові та цивільні райони. Ракета пошкодила газопровід та зруйнувала під’їзд багатоповерхового будинку, під яким опинилися заблокованими люди. Є дані про 5 загиблих та 46 поранених. У Києві внаслідок ракетного удару постраждали 18 людей, серед яких троє дітей. 13 людей було госпіталізовано до лікарень.

Джерело