Першокласник з Львівщини продав колекцію машинок і купив FPV-дрон для військових – Суспільство

Першокласник з Львівщини продав колекцію машинок і купив FPV-дрон для військових - Суспільство

Фото: suspilne.media

6-річний Устим Зайльо зі Львівщини продав свою колекцію машинок, щоб допомогти захисникам. За ці гроші вдалось придбати ударний FPV-дрон для військових. Про це повідомляє “Суспільне”.

Устим навчається у першому класі. Йому – шість років. Свою колекцію машинок він збирав чотири роки. Проте тепер хлопчик вирішив продати свій скарб, аби допомогти військовим.

– Виникла ідея, що в мене було дуже багато машин, і я хотів продати, щоб військовим на дрон назбирати. Мені не було шкода, бо то для військових, – зізнається юний волонтер.

Мама Устима Марія каже, разом із сином волонтерять та відвідують поранених військових. Одного разу хлопчик почув, як вона говорила із військовослужбовцем.

– Я сказала, що хочу передати допомогу, що мені передати? У відповідь почула: “Марія, їжа є, одяг є, а все, що нам найнеобхідніше – це FPV-дрони, бо це чиїсь врятовані життя”. Устим, послухавши цю розмову, каже до мене: “Мам, може, ми би продали мої машинки, і я би за ці кошти купив дрон?”, — говорить Марія Зайльо.

Після цього зробили у соцмережах оголошення з світлинами машинок. У результаті вдалося продати понад 30 іграшкових авто.

Устим каже, що купували машинки його однокласники, друзі та незнайомі люди. А жертвували грошей навіть більше, ніж він просив за свої машинки. Коли необхідну суму майже зібрали, сім’я Устима додала кошти, яких бракувало, і купила дрон. Хлопчик передав його військовим Нацгвардії.

Згодом захисники записали відео з подякою для Устима. Марія розповідає, син заплакав, коли побачив звернення військового Євгена Міклушки. Також військовий пообіцяв Устиму, що у майбутньому вони разом куплять нову машинку до його колекції.

13-річний Максим з Вінничини самостійно вирощує овець, продає їх і за отримані від продажу гроші допомагає ЗСУ. Так нещодавно замість нового IPhone він купив «Жигуль» для ЗСУ. Маленька чернівчанка Дарія Дужич віддала наколядовані за новорічні свята гроші на покупку дрона для військових.

Першокласник з Львівщини продав колекцію машинок і купив FPV-дрон для військових - Суспільство

Джерело