Переплутати сіль із цукром: наслідки, згідно з прикметами

Кухонна сіль і цукровий пісок дуже схожі.

За багато століть спостережливість наших предків породила величезну різноманітність прикмет. Цілий пласт народної творчості охоплює кухонні забобони. Адже для господинь будь-які події, пов'язані з посудом або продуктами, завжди мали велике значення, стаючи попередженням про хороші або погані зміни. Стакан або тарілка, що розбилися, обіцяють щастя, а ложка, що впала, попереджає про прихід гості. Розсипали горох — плакатимете, а пролили чай — чекайте неприємних сюрпризів, інформує Ukr.Media.

Окрема категорія прикмет пояснює будь-які події з сіллю. Якщо її розсипати — доведеться з кимось сваритися, а якщо пересолити страву — всі дізнаються, що ви закохані. А що кажуть прикмети в тому разі, якщо ви випадково переплутали сільничку і цукорницю? Спробувати солоний чай або каву — це на добро чи на зло?

Про такий інцидент усі тлумачення в один голос повідомляють, що нічого хорошого чекати не доводиться. Якщо ви переплутали цукор і сіль, то уважніше поставтеся до своїх слів і вчинків. Адже велика ймовірність, що необережне слово і дія спричинять цілу низку невдач і проблем. Найімовірніше, неприємності торкнуться ваших стосунків з коханою людиною або родичами.

Джерело