Передача землі аеропорту «Ужгород» у приватну власність – ексочільниця департаменту міськради отримала підозру | Кримінальні новини

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури колишній очільниці одного з департаментів Ужгородської міської ради повідомлено про підозру у незаконній приватизації комунального майна та зловживанні службовим становищем.

За даними слідства, дії підозрюваної призвели до незаконної передачі у власність товариства земельної ділянки під стоянкою для літаків на території міжнародного аеропорту «Ужгород».

Жінка, виконуючи обов’язки директора департаменту, від імені міської ради уклала договір купівлі-продажу землі. При цьому проігнорувала норми законодавства, згідно з якими землі авіаційного транспорту не можуть вибувати із комунальної власності та не підлягають приватизації.

Відтак товариство придбало 0,2 га землі на території аеропорту за більш ніж удвічі заниженою вартістю. Надалі воно відчужило її громадянину, у власності якого ділянка перебуває і сьогодні.

Водночас прокуратура заявила позов для повернення місту цієї земельної ділянки на території аеропорту. Наразі він перебуває на розгляді у суді.

За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури