Патріарх Варфоломій закликав Україну та Росію до обміну полоненими “всіх на всіх” – Суспільство

Патріарх Варфоломій закликав Україну та Росію до обміну полоненими "всіх на всіх" - Суспільство

Фото: pomisna.info

Патріарх Варфоломій під час нічної літургії на Великдень закликав Україну та Росію до “християнського” жесту  – обміну всіх на всіх. Він зазначив, що це було б красномовним виразом для Бога з нагоди великого свята, пише УНІАН.

Варфоломій зазначив, що підтримує ініціативу руху “Наш вихід” щодо обміну за принципом “всіх на всіх”.

– Духовно ми підтримуємо ініціативу “Нашого виходу” щодо обміну військовополоненими між Росією та Україною з нагоди великого свята Великодня. Це було б дуже конкретним вираженням сили Воскресіння, – сказав Варфоломій.

Як зазначається на сторінці “Нашого виходу”, російська організація зверталася до Патріарха з нагоди свята з проханням підтримати відповідну ініціативу. У зверненні руху йдеться:

– Ми, від імені родичів полонених воїнів, просимо Вас у цей день святого Великодня, у день загального прощення і величі Духа закликати сильних світу цього до обміну полоненими за принципом “всіх на всіх”.

На католицький Великдень, 31 березня, з аналогічним закликом провести обмін виступив Папа Римський Франциск у Ватикані.  Цю можливість прокоментував очільник ГУР України Кирило Буданов. Він заявив, що підтримує ініціативу, але у ній є один нюанс: без згоди Росії це неможливо. Вселенський Патріарх Варфоломій закликає християн із різних обрядів – як східних, так і західних, об’єднатися у спільному святкуванні Великодня. 
Джерело