Пасажирка Кузьми Скрябіна, яка вижила в смертельному ДТП, порушила мовчання вперше за три роки

Ольга Любченко вперше прокоментувала смерть Кузьми Скрябіна.

Колишня арт-директор групи "Скрябін" Ольга Любченко, яка знаходилася в салоні позашляховика Кузьми Скрябіна у момент смертельного ДТП, вперше за довгий час публічно згадала про померлого друга, інформує Ukr.Media.

Вперше за три роки після аварії з Кузьмою Скрябіним, Ольга Любченко, яка була в машині з Кузьмою в момент його смерті, згадала про нього на особистій сторінці в Facebook.

Дівчина опублікувала кілька зворушливих рядків, в яких подякувала Кузьму за місце в її житті.

"Відпустила тебе давно… Тілом, думками і душею… Що на небі не вирішено, то не може вирішитися мною… Проводила в нічну тишу… Остаточно… Ти комета, Хвіст якої торкнувся дахів, але дякую тобі за це… Якщо тільки собі не брешу, (Ну а хто собі правду скаже?) Залатала в душі дірку, так що ниток не видно навіть… Дякую, що Ти був у моєму житті. З Днем Народження, Андрій", – написала Любченко.

До слів вона додала своє фото в чорному жалобному вбранні.

Пост Ольги Любченко зібрав не так вже багато лайків та коментарів, сторінку у соцмережі дівчина веде лише кілька місяців.

Саме вона в лютому 2015 року була з Кузьмою в машині, і вона повідомила про аварію.

Музиканти приїхали до місця аварії на мікроавтобусі, викликавши поліцію і рятувальників. Пізніше, як писали ЗМІ, почавши давати свідчення слідчому, Любченко з невідомих причин навідріз відмовилася свідчити по справі ДТП, посилаючись на статтю 63 Конституції, яка дає їй таке право.

Джерело