Пасажири, що запізнилися на потяги у Перемишлі, зможуть безкоштовно скористатися 10 рейсами – Суспільство

Пасажири, що запізнилися на потяги у Перемишлі, зможуть безкоштовно скористатися 10 рейсами  - Суспільство

Фото: t.me/УкрзалІнфо

В Укрзалізниці пояснили, що робити пасажирам, які через масові перекриття трас польськими активістами не можуть вчасно дістатися до вокзалу в Перемишлі. Їм пропонують без додаткової оплати протягом доби сісти на інший потяг до України з Перемишля, Любліна та Хелма. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

– Отримуємо повідомлення від пасажирів, які через масові перекриття трас польськими активістами не можуть вчасно дістатися до вокзалу у Перемишлі. Тому знову активуємо правило “залізного підстрахування”: ті пасажири, які не встигнуть на свій рейс Укрзалізниці через перекриття польських трас, протягом доби можуть сісти на інший потяг із Перемишля, Любліна та Хелма до України за тими ж квитками на свій пропущений рейс, – зазначили в УЗ.

Усі пасажири, які не встигли на свій потяг, зможуть протягом доби сісти на інший із нижче вказаних:

№768 Варшава – Рава-Руська (посадка можлива в Любліні);
№32 Перемишль – Запоріжжя;
№52 Перемишль – Київ;
№716 Перемишль – Київ;
№706 Перемишль – Київ;
№90 Перемишль – Київ;

№94 Хелм – Харків;
№24 Хелм – Київ;
№20 Хелм – Київ;
№120 Хелм – Дніпро.

В УЗ зазначають, що не можуть гарантувати вільні місця потрібного класу, проте зроблять усе можливе, щоб зручно розмістити додаткових пасажирів та довезти додому за графіком. При цьому рух потягів між Польщею та Україною наразі відбувається у стандартному режимі.

20 березня у Польщі відбувається масштабний протест фермерів, які вимагають виконати їхні умови щодо “зеленого курсу” та обмежень української продукції. За інформацією від польських прикордонників, орієнтовно до 20:00 20 березня пропуск вантажівок та автобусів через пункт пропуску “Медика – Шегіні” буде повністю призупинено.
Джерело