Папа Римський зробив нову заяву про війну та закликав молитися за її завершення – Суспільство

Папа Римський зробив нову заяву про війну та закликав молитися за її завершення - Суспільство

Фото: vaticannews.va

Папа Римський Франциск, який раніше відзначився заявою про необхідність підняти білий прапор у війні України з Росією, цього разу виступив із засудженням усіх воєн. За його словами, у війні всі сторони конфлікту зостаються у програші. Про це повідомляє Vatican News.

– Багато молодих людей ідуть вмирати (на війну). Давайте помолимося Господу, щоб він дав нам благодать подолати це божевілля війни, яка завжди призводить до поразки, – сказав Папа під час щотижневої аудієнції на площі Святого Петра.

Понтифік закликав усіх віруючих молитися за населення, яке постраждав унаслідок конфліктів. У прес-службі Ватикану зазначають, що за останні дванадцять місяців, з 13 березня 2023 року до сьогодні, Франциск зробив понад 150 закликів молитися за мир в Україні та понад 60 інших закликів до припинення вогню на Близькому Сході.

Раніше у ЗМІ з’явилися уривки інтерв’ю Папи Римського Франциска, яке має вийти 20 березня. У ньому понтифік заявив, що найсильніший той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має мужність підняти “білий прапор” та веде переговори. Одним із таких посередників могла бути Туреччина. Керівник прес-служби Ватикану Маттео Бруні запевнив, що Папа Римський мав на увазі не капітуляцію України, а призупинення вогню. Єдиний візит Папи Римського до України відбувся понад 20 років тому. 23-27 червня 2001 року Іван Павло ІІ відвідав Київ та Львів.
Джерело