Папа Римський знову закликав до переговорів задля завершення війни – Суспільство

Папа Римський знову закликав до переговорів задля завершення війни  - Суспільство

Папа Римський Франциск, який раніше потрапив у скандал через свої заяви про “білий прапор” у протистоянні України з російськими окупантами, знову закликав до завершення війни. Понтифік заявив про необхідність мирних переговорів, щоб швидше завершити війни в Україні та на Близькому Сході. Про це повідомляє Vatican News.

– Давайте ніколи не забувати, що війна – це завжди поразка. Не можна продовжувати війну. Ми маємо докласти всіх зусиль, щоб провести переговори про припинення війни, – заявив понтифік у своїй щотижневій аудієнції у Ватикані, згадавши жителів “мученицької України та Святої Землі, Палестини, Ізраїлю, які так сильно страждають від жахів війни”.

Він також закликав віруючих молитися за початок мирних переговорів. Папа Франциск на завершення передав усім своє благословення.

Раніше у ЗМІ з’явилися уривки інтерв’ю Папи Римського Франциска, в яких понтифік, кажучи про війну, заявив, що найсильніший той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має мужність підняти “білий прапор” та веде переговори. Керівник пресслужби Ватикану Маттео Бруні запевнив, що Папа Римський мав на увазі не капітуляцію України, а призупинення вогню. Єдиний візит Папи Римського до України відбувся понад 20 років тому. 23-27 червня 2001 року Йоан Павло ІІ відвідав Київ та Львів.
Джерело