Папа Римський під час різдвяного послання молився за мир в Україні – Суспільство

Папа Римський під час різдвяного послання молився за мир в Україні - Суспільство

Фото: vaticannews.va

Папа Римський Франциск у своїй щорічній різдвяній месі Urbi et Orbi у Ватикані згадав про Україну, заявивши, що молиться за мир. Про це пише Vatican News.

– З очима, прикутими до немовляти Ісуса, благаю миру для України. Відновимо нашу духовну та людську близькість з її стражденним народом, щоб через підтримку кожного з нас він відчув конкретність Божої любові, – сказав Папа Римський.

Під час виступу Франциска на площі перед собором святого Петра зібралися тисячі віруючих, дехто тримав у руках українські прапори. Окрім України, Папа Римський також згадав про інші воєнні конфлікти у світі, зокрема між Ізраїлем і Палестиною, Вірменією та Азербайджаном і напруженість у країнах Африки.

– Ось що таке війна: безцільне плавання, поразка без переможців, непробачна дурість. Сьогодні, як і за часів Ірода, зло, яке протистоїть Божому світлу, будує свої плани в тіні лицемірства та приховування. Скільки насильства та вбивств відбувається серед оглушливої ​​тиші, про що багато хто не підозрює! – сказав Франциск.

У його промові знайшлося місце для пригадування соціальних проблем у Лівані та Америці. Також значну частину промови було присвячено критиці виробників зброї, нібито саме це і є причиною воєн.

Днем раніше Папа Римський Франциск закликав ставитись до святкування Різдва без марнотратства і пам’ятати про ті країни, де наразі складні ситуації. Папа Римський закликав віруючих піклуватися про нужденних і відкривати серця для доброти та сумирності.

Джерело