Пам’ятаю тільки найкраще: Камінська звернулася до екс-одногрупниці з неАнгелів

Слава Камінська написала, що обіцяла своєму первістку в животі віддати його Вікторії Сміюсі, якщо він народиться 13 грудня.

Слава Камінська не пропустила день народження своєї колишньої компаньйонки Вікторії Сміюхи. Чернявій екс-учасниці "неАнгелів" 13 грудня, виповнилося 38, інформує Ukr.Media.

Слава виклала в інстаграмі спільну фотографію із винуватицею свята. У підписі вона згадала, як обіцяла віддати ще ненародженого первістка колезі:

"Випадковості не випадкові, так само, як і люди в моєму житті. Грудень виявився занадто іменинним).

Я пам'ятаю, як говорила, коли ми з тобою були у сварці, Леону, який перебував ще в животі: "Народишся 13 грудня — віддам тебе Віці". Досі питає, як ти.

Емоції вщухають, часи змінюються, життя диктує нам свої умови, але я пам'ятаю лише найкраще. Віка, Катя [прим.: до зміни імені Вікторію звали Катериною], з днем народження тебе".

Музичне дітище Юрія Нікітіна "неАнгели" пробуло на сцені 15 років, з 2006-го до 2021-го. За ці роки склад колективу не змінювався. Певний період головною темою, яка стосувалася групи, у ЗМІ були громадські конфлікти одногрупниць. В одному з інтерв'ю Віка, наприклад, розповіла, що Слава її побила через запізнення на шоу.

Джерело