Ошукали громадян на мільйони гривень на схемі з інвестиціями у агробізнес – у Дніпрі викрито банду. ФОТО | Кримінальні новини

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито і повідомлено про підозру організатору та чотирьом учасникам злочинної організації за фактами шахрайства в особливо великих розмірах, а також створення, керівництва й участі у злочинній організації.

За даними слідства, місцевий «кримінальний авторитет» створив злочинну організацію. До неї залучив керівника відділення банку, директора підприємства та двох знайомих. 

Шляхом обману і зловживання довірою підозрювані пропонували потерпілим інвестувати свої кошти під великі відсотки у виробництво сільськогосподарської техніки аграрним підприємством. 

У подальшому учасники організації не виконували зобов’язання по виплаті відсотків і не повертали отримані кошти інвесторам. Упродовж чотирьох років підозрювані заволоділи щонайменше 28 млн грн. 

Правоохоронці затримали їх. 

У ході спецоперації проведено 16 санкціонованих обшуків за місцями проживання, в офісних приміщеннях та автомобілях фігурантів на території Дніпропетровської і Кіровоградської областей. 

Вилучено документацію, зброю, набої, елітні автомобілі, мобільні телефони, банківські картки, комп’ютерну техніку, чорнові записи, печатки, грошові кошти у різній валюті. Вартість вилученого – понад 20 млн грн. 

Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави. Вирішується питання про накладення арешту на їхнє майно. 

За матеріалами Дніпропетровської обласної прокуратури