Ось скільки грошей отримала принцеса Діана від розлучення з принцом Чарльзом

Діана втратила багато, коли час її перебування у королівській родині підійшов до кінця, але вона вийшла з неї з великим рахунком у банку.

Коли королівський шлюб руйнується і тріщить по швам, то стає зрозуміло, що бути принцесою не обов'язково означає закінчення казки. Навіть принцеса Діана і принц Чарльз повинні були пройти через ті самі жорсткі, нудні юридичні перешкоди, як і будь-яка інша пара, що переживає розлучення. Різниця лише в тому, що ставки значно вищі, коли ви маєте справу з спадкоємцем британського трона, інформує Ukr.Media.

Діана і Чарльз оголосили про своє розлучення в 1992 році, через 11 років після весілля, але їм знадобилося ще чотири роки, щоб досягти домовленості щодо розлучення. Як повідомляється, королева Єлизавета II не заперечувала, щоб Діана зберегла свій титул "Її Королівська Високість", але Чарльз наполягав, щоб вона залишила його, коли шлюб розірвуть офіційно. Без цього Діані треба було б зректися будь-кого в королівській сім'ї, технічно, навіть її синів, Вільяма і Гаррі.

Незважаючи на гіркий присмак від втрати королівського титулу, у Діани було що отримати: багато грошей. Її адвокат і Букінгемський палац оголосили, що вона отримуватиме готівку в одноразовій сумі виплати, замість того, щоб Чарльз сплачував постійно аліменти, і ця сума була незвично великою.

Жодна зі сторін офіційно не розголошувала деталей, але у лондонські газети просочилася інформація, що Діана, як повідомляється, отримала 22,5 мільйона доларів, плюс ще 600 тисяч доларів зарплати, щоб заплатити за свій приватний кабінет. Звичайно, коли у вашому розпорядженні кошти та цінності королівської сім'ї, це лише крапля у морі.

Джерело