Оксана Марченко та Віктор Медведчук знялися у фільмі про Україну

Віктор Медведчук і Оксана Марченко знялися у фільмі Олівера Стоуна, який покажуть на кінофестивалі Taormina Film Fest.

Відзначаючи в цьому році свій ювілей — 65 років з дня заснування, кінофестиваль історичного кіно обіцяє масу цікавих презентацій. Одна з них — документальний фільм про останні події в Україні та на Донбасі з промовистою назвою «Reveling Ukraine» («Розкриваючи Україну»), який представлятиме всесвітньо відомий режисер і продюсер Олівер Стоун. Ця стрічка — продовження фільму Стоуна «Україна в огні», яка розповідала про розвиток країни до 2014 року. Режисером обох стрічок став Ігор Лопатенюк, американець українського походження, інформує Ukr.Media.

Важливо відзначити, що Віктор Медведчук — досить одіозний політик в Україні, особистість якого у одних викликає захоплення, а в інших — масу критики, також став одним з героїв цього фільму. Тому прем'єрний показ картини, який відбудеться ввечері 4 липня, для українського політика певного роду оцінка свого дебюту у великому кінематографі.

Багато які ЗМІ зазначають, що присутність Медведчука в кінокартині — це маркер того, що фільм знятий неупереджено, з бажанням об'єктивно оцінити події в Україні останніх років.

Віктор Медведчук з дружиною поспілкувалися з Олівером Стоуном в неформальній, дружній обстановці.

«Це фільм про мир, про мир в Україні. Знятий людиною, яка дійсно має величезний досвід, Олівер брав участь у В'єтнамській війні, він володар трьох "Оскарів", він людина, яка розуміє, що таке світ. А нам люди з розумінням світу в Україні дуже потрібні», — так прокоментував роботу з режисером Віктор Медведчук.

«Сподіваюся, що фільм, який зняв Олівер, сприятиме зміцненню у людей того відчуття, що нам потрібен мир», — додала Оксана Марченко.

Джерело