Охоронця Мошкіна суд відпустив із-під домашнього арешту – Суспільство

Охоронця Мошкіна суд відпустив із-під домашнього арешту  - Суспільство

Фото: suspilne.media

У Києві суд відпустив з-під домашнього арешту Вадима Мошкіна, охоронця поліклініки №3, який під час ракетного обстрілу столиці не пустив людей до укриття. Про це « Бабелю » повідомила його дружина Тетяна Мошкіна.

Його дружина розповіла, що слідство у його справі вже завершено, і тому суд зняв запобіжний захід.

3 червня Голосіївський районний суд ухвалив рішення відправити до СІЗО охоронця поліклініки у Деснянському районі Києва. Керівника поліклініки, заступника директора та заступника голови Деснянської районної адміністрації було поміщено під цілодобовий домашній арешт.

2 січня під час обстрілу столиці жінку з дитиною не пустили до трьох бомбосховищ. 14 грудня, під час атаки Росії на Київ, сторож не дозволив двом дітям увійти до притулку через наявність собаки. Згодом, коли діти намагалися добігти до іншого притулку, ракета була збита над їхніми головами. 1 червня під час балістичного обстрілу Києва Мошкін не пустив людей в укриття лікарні внаслідок чого загинули троє людей, серед яких була дитина. Його дії кваліфікували як “залишення в небезпеці, що призвело до смерті”, санкція статті передбачали від п’яти до восьми років позбавлення волі. У додатку “Дія” є інтерактивна карта притулків, де громадяни України можуть знайти найближчі укриття та оцінити їх стан. Користувачі мають можливість надсилати скарги або пропозиції щодо цього питання.
Джерело