“Оголошення в розшук” Зеленського: реакція МЗС

"Оголошення в розшук" Зеленського: реакція МЗС

Фото: Пресс-служба президента України Ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна є реальним і підлягає виконанню в 123 державах світу, нагадали в МЗС

Міністерство закордонних справ України назвало дії РФ “свідченням відчаю” і “спробою привернути увагу”.

Оголошення президента України Володимира Зеленського в розшук міністерством внутрішніх справ Росії – “свідчення відчаю” правлячого режиму РФ. Про це мовиться в заяві прес-служби Міністерства закордонних справ України.

“Російські повідомлення про нібито оголошення МВС РФ у розшук президента України Володимира Зеленського є свідченням відчаю російської державної машини та пропаганди, які не знають, який ще новинний привід вигадати для привернення уваги”, – зазначається в повідомленні.

У МЗС нагадали, що на відміну від “нікчемних російських оголошень”, ордер Міжнародного кримінального суду на арешт російського диктатора Володимира Путіна є цілком реальним і підлягає виконанню в 123 державах світу.

Раніше ми написали, що МВС Росії оголосило в розшук президента України Володимира Зеленського.

Крім того, в Росії оголосили в розшук командувача Повітряних сил ЗСУ Миколу Олещука та главу Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова.

Джерело