Одесит, який нецензурно вилаяв лікаря-ветеринара на протезах, вибачився і пообіцяв стати волонтером – Суспільство

Одесит, який нецензурно вилаяв лікаря-ветеринара на протезах, вибачився і пообіцяв стати волонтером   - Суспільство

Фото: facebook.com/profile.php?id=100002208723390

Житель Одеси, який потрапив у скандал через те, що нецензурно вилаявся на адресу лікаря-ветеринара та ветерана війни, який втратив обидві ноги на фронті, вибачився перед ним. Відео ввечері в середу з’явилося у соцмережах.

– Мені дуже шкода, що так вийшло… Мені здалося, що коли я зайшов, ви якось не так зі мною розмовляли, – спробував викрутитись чоловік.

Він заявив, що нібито не помітив, що ветеран війни не має ніг, на що захисник перепитав, а хіба можна розмовляти нецензурно з людьми, які мають ноги. Чоловік ще раз вибачився, але ветеринар та екс-військовий зазначив, що не вибачається.

Правоохоронці також відреагували на інцидент, відео якого потрапило до соцмережі. Вони запевнили, що вже склали стосовно чоловіка адмінпротокол за дрібне хуліганство. Йому загрожує штраф, громадські чи виправні роботи чи адміністративний арешт.

3 липня в мережі завірусилося відео, на якому під час прийому до кабінету ветлікаря Олексія Притули увійшов чоловік із білим пуделем. На його пропозицію встати і оглянути собаку, лікар, який втратив обидві ноги через тяжке поранення на фронті, показав на протези. Після цього господар пуделя зі словами “Пішов тоді ти н**уй, п***р, бл**ь” втік із кабінету. Олексій отримав тяжке поранення під час наступу на Лиман 30 вересня 2022 року. З протезами та реабілітацією чоловікові допоміг благодійний фонд. Він став на протези у травні 2023 року, повернувшись на своє колишнє місце роботи.
Джерело