Очільника Пентагону Ллойда Остіна знову госпіталізують – Суспільство

Очільника Пентагону Ллойда Остіна знову госпіталізують - Суспільство

Речник Пентагону генерал-майор Пет Райдер заявив, що міністр оборони США Ллойд Остін буде госпіталізований в Національний військово-медичний центр імені Волтера Ріда у зв’язку з раніше діагностованою проблемою сечового міхура. Про це повідомляє пресслужба Пентагону.

У повідомленні йдеться, що Ллойд Остін пройде планову та мінімально інвазивну подальшу нехірургічну процедуру. Він тимчасово не зможе виконувати свої функції та обов’язки під час процедури, тому їх виконуватиме заступник міністра оборони Кетлін Хікс.

Також в Міноборони США нагадали, що, як і повідомлялося 13 лютого на тлі минулої медичної процедури в Остіна, проблема сечового міхура у міністра “не пов’язана з його діагнозом раку”. У Пентагоні додали, що Білий дім та Конгрес вже були поінформовані щодо нинішньої госпіталізації глави Міноборони.

Вперше про проблеми зі здоров’ям очільника Пентагону Ллойда Остіна стало відомо 6 січня. Тоді його доставили до Національного військово-медичного центру імені Уолтера Ріда з ускладненнями після планової медичної процедури. Це сталось ще 1 січня. При цьому факт перебування в лікарні протягом п’яти днів приховували від громадськості. 8 січня Остіна перевели з відділення інтенсивної терапії, проте він залишився у лікарні через нездужання. 9 січня Національний військово-медичний центр імені Уолтера Ріда оголосив, що у грудні минулого року в Остіна діагностували рак простати. 12 лютого стало відомо про те, що міністра оборони Ллойда Остіна знову госпіталізували. А вже 14 лютого Пентагон заявив про виписку з лікарні.
Джерело