Несподіване повернення колишнього: екс-дружина Остапчука поділилася подробицями

Чоловік переживає за її майбутню операцію.

Екс-дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріус Христина Гірник, поділилася несподіваним поверненням свого колишнього бойфренда, інформує Ukr.Media.

Зовсім недавно Христина завершила свої відносини з цим чоловіком. Їхній роман розпочався після розлучення з Остапчуком. Однак він знову з'явився у її житті і Христина поділилася цією новиною в інстаграм. Гірник розповіла, що її екс зв'язався з нею, бо переймався її здоров'ям. Він дізнався, що вона ще не записалася на операцію з видалення нирки, рекомендовану лікарем і запропонував поїхати з нею на цю операцію.

«Мені написав мій колишній, який мав лікаря і сказав, що я ще не записалася на операцію, хоча я вже планувала це зробити. Він запропонував супроводжувати мене на операцію. Це змусило моє серце ще більше битися. Іноді так буває, що разом важко і відпустити складно», — поділилася гірник.

Вона подякувала за прояв турботи екс-бойфренду і зізналася, що почувається спокійніше, знаючи, що він поруч. Варто зазначити, що Христина так і не розкрила особистість свого колишнього партнера. Раніше вона розповіла, що цей чоловік є іноземцем і вони познайомилися у Відні. Прозустрічавшись кілька місяців, пара розлучилася.

Джерело