Нещодавній поцілунок Джей Ло та Бена Аффлека став предметом гарячих обговорень у Мережі

Зіркове подружжя продовжує випробовувати терпіння один одного навіть напередодні новорічних свят.

Як стало відомо, останні кілька днів у Мережі обговорюється поцілунок Аффлека і Джей Ло. Вся річ у тім, що навіть у такий романтичний момент не обійшлося без казусу. Коментатори вважають, що Бену вкотре прилетить від своєї обраниці за вчинене. Але що все-таки сталося і чому деякі користувачі розкритикували співачку?

Довгоочікуване возз'єднання

Історія кохання Бена Аффлека та Дженніфер Лопес зародилася ще на початку 2000 років. І річ дійшла навіть до планування весілля. На жаль, через пильну увагу ЗМІ та шанувальників пара так і не пішла під вінець. Відтоді про возз'єднання знаменитостей фанати могли лише мріяти, інформує Ukr.Media.

І, що цікаво, навесні 2021 року їхнє бажання повернути Бена та Джей до романтичних відносин збулося. Адже саме тоді папараці вперше зняли актора та співачку відпочиваючих разом. Про возз'єднання колишніх закоханих заговорили буквально з кожної праски. А влітку 2022 Аффлек і Лопес до радості своїх шанувальників через 20 років з моменту свого розставання одружилися.

Здавалося б, тепер навіть хейтерам нема чого сказати проти справжнього кохання, що пройшло крізь час і купу випробувань, чи не так? Як би не так. Адже з того моменту, як Аффлек і Лопес возз'єдналися і навіть зв'язали себе шлюбом, журналісти нерідко ловлять їх в об'єктиви камер. І, звичайно, виходять цікаві кадри.

Поцілунок Аффлека та Джей Ло

Наприклад, нещодавно зірка кінострічки «Бетмен проти Супермена» була помічена в компанії екс-дружини Дженніфер Гарнер. Колишні чоловік і дружина були раді побути в компанії один одного. А хейтери тим часом уже почали потирати руки в очікуванні серйозного скандалу. Невідомо яким дивом, але Бену явно вдалося вийти з води сухим. Однак це зовсім не означає, що актор перестав гратися з терпінням нинішньої дружини.

Мова про поцілунок Аффлека та Джей Ло, який днями потрапив до об'єктивів камер папараці. Так, знаменитості займалися різдвяними покупками у Західному Голлівуді. Бен якраз був зайнятий написанням повідомлення в телефоні, поки Дженніфер терпляче чекала. Але співачці це, зважаючи на все, набридло. А тому вона вирішила поцілувати свого обранця.

Користувачів Мережі, своєю чергою, зацікавив саме цей момент. Аффлек не збирався відволікатися від свого гаджета навіть у такий момент. «Він сама мультизадачність», «Цікаво подивитися на реакцію Джей Ло від такої новини», «Вона просто грає на публіку. Адже явно помітила папараці та вирішила показати “чуттєвий” момент».

Джерело