Не мийте підлогу! Домашні справи, які не можна виконувати ввечері

Для такої заборони є езотеричні та практичні причини.

З давніх-давен вважалося, що деякі домашні справи краще не виконувати ввечері. Звичайно, пояснення для цього були винятково езотеричні, інформує Ukr.Media.

Але й зараз фахівці радять побутові справи відкласти на ранок чи виконати їх у вихідні.

Виносити сміття

Вважалося, що після заходу сонця сміттєве відро не можна виносити, щоб не вигнати з дому фінансове благополуччя. Зараз для відмови від виносу сміття існують більш практичні причини: шлях до бака з відходами може бути небезпечним, великий ризик нарватися на нетверезого сусіда або дворову собаку.

Мити підлогу

Прикмета говорила: мити або підмітати підлогу на ніч — значить, викидати щастя з дому. Психологи з повір'ям згодні. Якщо після робочого дня ви присвячуєте час прибиранню, навряд чи зможете залишатися в хорошому настрої. Щоправда, це не стосується миття посуду: брудні тарілки вранці можуть зіпсувати настрій на цілий день, залучити до будинку мошкару чи гризунів.

Прати

Вважалося, що розвішана на ніч білизна приваблює нечисту силу та вбирає негатив. Але зараз фахівці з прибирання радять відмовитися від вечірнього прання з іншої причини: вночі речі гірше сохнуть, а вологість у квартирі підвищується, створюючи ризик появи плісняви. До того ж, шум пральної машини може розбудити дітей чи засмутити сусідів.

Голитися

Багато чоловіків звикли голитися вранці, перед виходом на роботу, але деякі, дбаючи про комфорт коханих, вважають за краще робити це ввечері. Проте наші предки вважали, що позбавлятися рослинності після заходу сонця не варто: згідно з прикметою, це позбавляло чоловіка сил і могло призвести до імпотенції.

Щоправда, є прикметі й інше пояснення — погане освітлення і втома можуть призвести до порізів. Нехай шрами і прикрашають чоловіка, але подряпини на обличчі лише говорять про незграбність.

Залишати вікна незаштореними

Звичайно, якщо ви живете вище за третій поверх, шанс, що зловмисник загляне у вазі вікно, невеликий. Але фахівці сну вважають, що пряме місячне світло може викликати безсоння і призвести до депресивного стану. Придбайте штори, які не дають потрапляти в кімнату зайвому світлу, так ви почнете висипатися набагато краще.

Джерело