Не хоче рости кріп на городі: про що попереджають прикмети городника

Забобони пов'язані з кропом.

Кріп — вельми невибаглива культура, яку з легкістю може виростити навіть городник-початківець. Достатньо лише забезпечити йому пухкий, родючий ґрунт і велику кількість сонячного тепла. Але іноді з невідомої причини ця зелень вередує і не бажає приживатися на грядках, як би ретельно за нею не доглядали, інформує Ukr.Media.

У цьому разі варто згадати про магічні властивості, якими володіє кожна травичка. Кріп також має деякі здібності відвернути злі чари та нейтралізувати негативний магічний вплив за допомогою аромату. Однак їхня міць не надто велика й найчастіше потребує підтримки інших, сильніших чародійних рослин. Саме в цій особливості й криються причини поганої приживлюваності кропу на городі.

  • Прикмети запевняють, що городник, у якого на грядках кріп ніяк не бажає рости, найімовірніше, зазнає постійного впливу негативної енергетики: пристріту, псування або звичайного стресу.
  • Іноді чуйна зелень надто болісно реагує на заздрісні погляди, які сусіди кидають на ваш город. Вона просто не може нормально існувати в атмосфері ревнощів і недоброзичливості.
  • Аромат кропу успішно пробуджує в оточуючих осіб протилежної статі любовне почуття. Якщо ж на вашій грядці ця травичка ніяк не приживається, то варто уважніше поставитися до друзів і знайомих. Можливо симпатію когось із них ви навмисно й демонстративно не помітили, чим викликали злість і образу.
  • Ще одне тлумачення стабільного кропового неврожаю викликає позитивні емоції. Адже воно означає, що ваше життя — повна чаша, яка не потребує ні матеріальних, ні духовних доповнень.
  • Трапляється, що невдачі з вирощуванням кропу переслідують вас лише уві сні. Така мрія означає, що наяву вам не вистачає приємних несподіванок, життя перетворилося на нудну низку обов'язків, а колишня новизна відчуттів залишилася в минулому.

Джерело