Названо три знаки Зодіаку, яким не страшні пастки ретроградного Меркурія

З 13 грудня 2023 року по 1 січня 2024 року очікується ретроградний Меркурій.

Тільці, Козероги та Риби невразливі перед Меркурієм, інформує Ukr.Media.

Останні тижні року, що минає, пройдуть під знаком ретроградного Меркурія. З 13 грудня 2023 року по 1 січня 2024 року всім потрібно буде тримати вухо гостро. Усім, крім представників трьох знаків Зодіаку, у чиє розмірене життя не вдасться внести хаос і метушню і чиї плани не вдасться зруйнувати.

Насамперед ретроградний Меркурій не страшний Тельцям. За словами астрологів представники цього знака зберігають спокій і не пасують перед проблемами навіть на тлі буйства планет. Поки інші панікують і не знаходять собі місця через зірвані плани, Телець незворушно п'є каву на кухні і розмірковує про те, як отримати користь.

Спритно уникнути розставлених ретроградним Меркурієм пасток вдасться і Козерогам. Дана планета завжди опікується розважливими і раціональними особистостями, тому Козерогу, як найпрактичнішому, цілеспрямованому і розважливому знаку, під час ретрограду відкриваються нові горизонти.

Риби — ще один знак, який, схоже, має оберіг у цей період. Такі люди легко адаптуються до змін та зберігають оптимізм навіть у найскладніших життєвих ситуаціях. А найбільшого успіху в період ретрограду представники цього знаку сягають у сфері комунікацій, кажуть астрологи. У ретроперіоди Меркурія цей знак може легко змусити оточуючих виконати всі свої вимоги, а також завести нових друзів. Там, де інші сваряться та з'ясовують стосунки, Риби зберігають завидний оптимізм та доброзичливість.

Джерело