Названо 6 речей, які потрібно прибрати перед приходом гостей

Що у домі не повинні бачити ваші гості.

Гроші

Заберіть усе, що пов'язане із грошима. До цих предметів відносяться скарбнички, гаманці, банківські картки, готівка, документи, що містять інформацію про рух фінансів, заробітну плату. Їх не повинно бути ні в зоні видимості, ні в тих місцях, куди відвідувачі можуть випадково зазирнути, інформує Ukr.Media.

Гроші за всіх часів були головною причиною заздрощів. І людям все одно, якою працею їх заробили і скільки на них доведеться жити. Сам факт наявності грошей викликає заздрість.

Прикраси та золото

Демонстрація благополуччя викликає ворожість і заздрість. Прикмети, пов'язані з коштовностями, теж не обіцяють нічого хорошого, якщо дати, наприклад, кільце поміряти іншій людині.

З ним переходить частина енергетики, успіху та удачі. Особливо це стосується прикрас, дорогих для душі, з особливою особистою історією.

Медикаменти

Забирайте подалі і аптечку. Вона мимоволі наведе на розмову про хвороби, а це не найкраща тема для приємної бесіди.

У когось із гостей хвороба в сім'ї може спричинити негативні почуття, у тому числі гидливість. Якщо не називати діагноз, досвідченій людині його відкриють назви ліків.

Нижня білизна

Навіть супердорога та красива білизна не прикрасить інтер'єр та репутацію господарів будинку. Навпаки, характеризує як неохайних, які не дотримуються пристойності.

Білизна — річ інтимна. Виставляючи її напоказ, негласно надається дозвіл на те, щоб гості «сунули ніс» у особисте життя.

Кімнатні квіти

Квіти є окрасою будинку, відновлюють його енергетику і сприятливо впливають на здоров'я господарів.

Вони чуйно вловлюють негатив. Тому не рекомендується виставляти їх напоказ. Звичайно, не потрібно нести і в дальній кут, щоб ніхто не бачив. Але й хвалитися домашніми рослинами не варто.

Показавши гарну квітку, будьте готові ділитися відведеннями. Інакше покажете себе як жадібна людина та викличете образу.

Предмети особистої гігієни

Гірше, ніж виставити напоказ спідню білизну і ліки, можуть бути тільки залишені на видноті предмети особистої гігієни. Упаковки з прокладками і тампонами, з туалетним папером здатні зіпсувати репутацію найгостиннішої господині. Такий промах будуть довго обговорювати разом із вашим особистим життям.

Перед приходом гостей уважно огляньте, приберіть подалі все, що пов'язано з грошима, домашню аптечку, спідню білизну і предмети гігієни. Квіти залиште для прикраси кімнати, але скромно мовчіть про їхню пишність. У цьому разі спілкування з гостями пройде легко і радісно, без негативних емоцій і заздрощів.

Джерело