НАТО готує масштабну закупівлю 155-мм боєприпасів

У штаб-квартирі НАТО в Брюсселі 23 січня відбудеться церемонія підписання нової великої угоди щодо інвестицій в артилерійські боєприпаси.

Подію анонсувала пресслужба Альянсу.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і генеральний директор Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) Стейсі Каммінгс візьмуть участь у церемонії підписання угоди про закупівлю артилерійських боєприпасів калібру 155 міліметрів.

Деталі угоди поки не розголошується, але в Альянсі зазначили, що Єнс Столтенберг проведе брифінг для журналістів, де, очевидно, буде озвучена додаткова інформація.

Як повідомляла АрміяInform, Північноатлантичний альянс проведе найбільші навчання Steadfast Defender за останнє десятиріччя.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг нещодавно відзначив прогрес України на шляху її наближення до вступу в Альянс.

Також  під час зустрічі Володимира Зеленського та Єнса Столтенберга 16 січня 2024 року в Давосі сторони обговорили підготовку до наступного саміту НАТО у Вашингтоні. Володимир Зеленський, зокрема, підкреслив, що Україна очікує ухвалення рішень, які наблизять її членство в НАТО.

Джерело