Народні прикмети про жаб, у які деякі люди досі вірять

Існує досить багато прикмет про жаб.

З жабою пов'язано багато прикмет і забобонів. Вони допоможуть втілити мрії у реальність і вирішити життєві проблеми, інформує Ukr.Media.

Негативні прикмети про жаб

Зустріч з жабою на дорозі обіцяє неприємності в особистому житті, а також у майбутньому:

 • Якщо жаба зелена, можуть бути сварки з рідними і близькими для серця людьми.
 • Велика і коричнева — проблеми з колегами на роботі.
 • Побачити жабу у будинку — залучити неприємності на роботі.

  Якщо жаба стрибала по столу, то це означало, що потрібно було очікувати на проблеми, які пов'язані з фінансами. Не варто було вкладати їх у нові проекти, оскільки це приваблювало нещастя і невдачу у долю багатьох людей.

  Побачити мертву жабу у кімнаті — до великих розтрат, купівлі непотрібних речей.

  Люди вірили, що якщо вбити жабу, тоді людина втратить свою молодість і красу. Тому до неї ставилися з великою обережністю, як до талісману.

  Якщо жаби сильно квакають, то це до дощової погоди.

  Позитивні прикмети про жаб

  Існують й інші, більш позитивні прикмети, які пов'язані з цим земноводним. У східній культурі жаб вважають символом багатства і удачі. До них ставляться з великою обережністю.

  Люди вірили, що вони здатні залучити успіх у бізнесі, притягнути удачу і позитивні емоції. Обов'язково ставлять статуетки у вигляді жаб у робочому кабінеті.

  Зображення жаб здатне залучити у будинок багатство і щастя у всіх починаннях. Якщо жаба застрибнула на підвіконня, то вважається, що людина не буде протягом усього життя потребувати грошей.

  Вдома можна заводити акваріуми з декоративними і різнокольоровими жабами. Чим більше земноводних, тим більш щасливими і вдалими будуть сімейне життя та робота.

  Джерело