Народження дитини зіпсувало їх шлюб: зірки, які розлучилися після появи первістка

Не завжди народження малюка робить відносити міцнішими, підтвердженням є приклад цих знаменитостей.

Кажуть, що сім'я починається з дітей, але нерідко з народженням дитини шлюб розпадається. Післяпологова депресія, брак часу і безсонні ночі, капризи малюка і різні погляди на його виховання – все це впливає на відносини партнерів, інформує UkrMedia.

Рита Дакота і Влад Соколовський

Були одружені з 2015 по 2018 рік

Дакота завагітніла початку 2017 року. Співачка зізнавалася, що положення не відбилося на її звички. Рита продовжувала працювати і тусуватися, носила підбори і пила вино по святах. Однак материнство стало для співачки випробуванням. 23 жовтня 2017 року в родині музикантів народилася дочка Мія, і поява маляти принесла труднощі. Під час годування груддю молода мама відчувала страшні болі, а після взагалі припинила годувати через застій молока. Стан Рити посилила післяродова депресія, з якою вона впоралася лише через пів року після пологів. Через три місяці після того, як Дакота вибралася з депресії, стало відомо про розлучення пари. Як виявилося, впродовж всіх відносин Соколовський зраджував.

Джанет Джексон і Віссам аль-Мана

Були одружені з 2012 по 2017 рік

З третім чоловіком, мільярдером Виссамом аль-Мана, співачка прожила 5 років. У 2017 році, коли Джанет було 50 років, вона народила первістка – хлопчика Іссу. І всього через три місяці Джексон подала на розлучення. Ще до вагітності її близькі казали, що важко жити у чужій для неї мусульманській культурі та пов'язаними з нею обмеженнями. Джанет довелося різко знизити творчу активність, а Віссам був дуже ревнивий і контролював кожен крок дружини. Через кілька місяців після розлучення Джанет підтвердила, що колишній чоловік тиснув на неї психологічно, а на концерті в Х'юстоні вона розридалася під час виконання пісні What About про домашнє насильство – співачка зізналася, що це про неї.

Анна Сєдокова та Максим Чернявський

Були одружені з 2011 по 2013 рік

Їхні стосунки розвивалися стрімко і красиво. Максим швидко подружився з донькою співачки від першого шлюбу Аліною Белькевич, яку пара брала в усі численні подорожі по світу. В одній з таких поїздок Анна та Максим опинилися в Лос-Анджелесі і зрозуміли, що хочуть жити в цьому місті. Закохані одружилися, придбали в США будинок і дізналися, що чекають малюка. Однак під час вагітності Анна, мабуть, почала переживати через кар'єру і всього через місяць після народження дочки, в липні 2011 року, вирушила на зйомки в Москву, а вдома стала з'являтися лише наїздами. За півтора року такого життя відносини подружжя охололо. Після розлучення колишнє подружжя стало звинувачувати один одного в зраді.

Вікторія Дайнеко і Дмитро Клейман

Були одружені з 2015 по 2017 рік

Одне з найбільш обговорюваних розлучень в російському шоу-бізнесі за останній час – це розлучення співачки Вікторії Дайнеко і барабанщика групи DrumCast Дмитра Клеймана. Їх історія – той самий випадок, коли поява дитини посилила і без того не прості відносини. Шлюб тривав три роки, а на момент офіційного розлучення в жовтні 2017 року дочці музикантів Ліді був 1 рік і 11 місяців. Ініціатором розриву став чоловік. Дмитро зізнався, що відносини з дружиною завжди були непростими, але після народження дочки її поведінка стала і зовсім нестерпною: Вікторія дорікала Дмитра в тому, що він мало заробляє і що сім'ю здебільшого забезпечує вона.

Міранда Керр та Орландо Блум

Були одружені з 2010 по 2013 рік

На момент розлучення актора і моделі їх сину Флінну був 1 рік і 10 місяців. Причиною розлучення подружжя назвало розбіжності інтересів: вже через два місяці після народження сина Міранда вийшла на подіум, а на чоловіка з сином у неї залишалося не так багато часу. Розлучаючись, зірки заявили, що збираються залишитися друзями і разом виховувати сина. Це, всупереч очікуванням, були не порожні слова. За розлученням не було ні взаємних докорів, ні публічних скандалів, а обоє батьків активно беруть участь у житті дитини і підтримують теплі відносини.

Сиара і Фьючер

Зустрічалися з 2012 по 2014 рік

Сиара і Фьючер прожили разом близько року і збиралися одружитися, але через 3 місяці після народження сина Фьючера Захіра співачка розірвала заручини. З'ясувалося, що репер зраджував їй зі своєю стилісткою Тайриною. Молоді батьки спробували зійтися знову заради дитини, але в них нічого не вийшло. Відтоді вони постійно ворогують. Дійшло до того, що Сиара намагалася відсудити у невдалого чоловіка $15 мільйонів за образи в соцмережах і завуальовані погрози в адресу її нового чоловіка, спортсмена Рассела Вільямса. На це Футур відповів зустрічним позовом з вимогою компенсації моральної шкоди і заявив про намір позбавити співачку батьківських прав. На початку 2017 року позови були відкликані і обидві сторони прийшли до рішення виховувати дитину спільно. Можливо, на рішення Сиари залишити чвари в минулому вплинула нова вагітність: у квітні 2017 року вона народила дочку Сієнну Прінсесс.

Кім Портер і Пі Дідді

Зустрічалися з 1994 по 1998 рік і з 2003 по 2006 рік

Шон Комбс, відомий в різні роки як Пафф Дедді, P. Diddi і просто Дідді, батько шістьох дітей. При цьому репер жодного разу не був офіційно одружений. Найбільш серйозні відносини у нього були з моделлю Кім Портер, вони почалися в 1994 році. Він усиновив її сина Квінсі від першого шлюбу, а в 1998 році Кім народила сина Крістіана. В наступному році молоді батьки розлучилися, і Дідді почав зустрічатися з Дженніфер Лопес. У 2003 році пара вирішила почати все спочатку. У грудні 2006 року Кім народила від репера близнят Д Лілу Старий і Джессі Джеймс. За п'ять місяців до появи на світ двійні у Дідді народилася дочка Ченс від якоїсь Сари Чепмен. Репер намагався приховати цей факт від своєї партнерки, але Кім дізналася про зраду і пішла. Сьогодні знаменитості підтримують хороші відносини.

Джерело