Народжені 13 числа: талановиті містики з (не) гарною кармою

Одні наділяють це число магічними властивостями, інші бачать у ньому свій талісман удачі.

При народженні кожен із нас отримує свого небесного покровителя, який упродовж життя спілкується з нами, допомагає, застерігає. У тому числі за допомогою мови чисел, інформує Ukr.Media.

Відповідно до Ведичної нумерології, дата народження — це важливі відомості про нас, нашу долю та наше призначення.

Дата народження — це інформація про те, під керуванням якої планети ми народилися. І кожна планета — не просто далеке небесне тіло, що літає десь у космічному просторі. Це жива особистість! У неї, як і у нас з вами, є свій особливий характер і таланти, захоплення та поведінка, буває гарний чи поганий настрій, складні та вдалі періоди у житті.

Сьогодні поговоримо про те, яке послання приготувало своїм власникам таємниче, загадкове та неоднозначне число 13. Одні наділяють це число магічними властивостями, інші бачать у ньому свій талісман удачі. Так чи інакше, всі відчувають, що 13 несе у собі деякі містичні енергії і є незвичайним числом.

Навіть у тих, хто не знайомий із нумерологією, число 13, як кажуть, на слуху. Багато хто вважає його нещасливим та побоюються. Наприклад, у Німеччині та Франції немає будинків з номером 13. В Англії кораблі не виходять у море 13 числа, а деякі авіалінії скасовують ряди в літаках і вихід на посадку з однойменною цифрою. А в Китаї навпаки, число 13 уособлює успіх, добрий результат. В Іспанії, Індії та Індонезії число 13 теж люблять як таке, яке несе особливу удачу.

Що ж робити тим, кому "пощастило" народитись 13-го? Чому вірити? Радіти чи боятися?

Достовірна відповідь є. Ведична нумерологія Санкхья Шастра — це наука, і ґрунтується вона не на забобонах, а на давніх духовних знаннях. Тому довіряти цій науці можна і потрібно, якщо хочете по-справжньому розібратися у своїй долі та зрозуміти її такі непрості інколи лінії.

Так, число 13 невипадково вважається особливим. Народжених у цю дату відрізняє унікальна здатність: вони можуть бачити і розуміти те, що недоступне іншим. У цих людей чудова інтуїція, аж до дару передбачення, та багато творчих здібностей.

Люди числа 13 пов'язані з тонким духовним світом і найчастіше, самі того не підозрюючи, отримують з нього інформацію. Мало того, це одні з небагатьох людей, які дуже багато знають як про себе самого, так і про це життя і оточуючих. Цим людям не потрібні нічиї поради, вони максимально самодостатні та компетентні у всіх питаннях. І за порадою, зазвичай, йдуть до них.

Серед 13 з'єдналися три планети: Сонце, Юпітер та містична планета Раху.

Сонце наділило людей 13 числа яскравістю, неординарністю, вмінням справляти враження. Тому чим би вони не займалися, на них очікує успіх завдяки лідерському потенціалу, твердому характеру та сильному духу. Інша річ, що вони зазвичай не прагнуть бути в центрі уваги, зазвичай це інтроверти, яким набагато комфортніше бути на самоті або дуже вузькому колі близьких людей.

Юпітер дав народженим 13-го чудові розумові здібності, великий інтелектуальний потенціал, глибокий склад розуму, а також вміння розбиратися в людях, здібності до навчання та передачі знань. З них виходять чудові викладачі, яких люблять та поважають учні.

Ну, а Раху, головний управитель числа 13 — це маг, учений, ілюзіоніст та містик. Найнезвичайніша планета. Вона схильна всіх і все міняти під себе, не шукає легких шляхів і дуже уважна до різноманітних дрібниць і тонкощів. Тому люди 13 числа — це педантичні консерватори, дуже критичні та принципові. І перфекціоністи з перфекціоністів. Спробуйте догодити!

Люди числа 13 завжди відрізняються від інших. У них свої правила та поняття у житті. Вони живуть так, як вважають за потрібне, і дотримуються тих правил, які вважають логічними. Їхній життєвий шлях завжди непередбачуваний і нетривіальний. Він може проходити як у розкоші, так і максимально аскетично. Для них це не має значення, тому що в серці числа 13 завжди живе прагнення чогось вічного, незрозумілого, вищого.

Народжені 13-го зачаровують оточуючих своїм інтелектом і талантами і водночас залишаються неприступними та холодними, які нікому не належать. Власники цього числа в даті народження — це таємниці, які ніхто ніколи не зможе розгадати до кінця. Навіть найближчим людям це буває не під силу.

Люди 13 числа мають чудову освіту, мають великі пізнання в багатьох областях. У них чудова ерудиція та чудова логіка.

Власникам містичної дати властиві внутрішні суперечності. Це проявляється в тому, що вони є матеріалістами та ідеалістами в одній особі. На них чекає чимало іспитів у житті. І те, наскільки успішно вони складуть ці іспити, залежить повністю від них самих. У житті народжених 13 числа завжди буде багато несподіваних змін. Їм потрібно спокійно приймати це і не чинити опір змінам.

Професійне призначення народжених 13 числа:

  • викладання, навчання, робота у сфері освіти

  • інтернет, комп'ютери, електроніка, програмування, будь-яка діяльність, пов'язана з роботою в інтернеті та інформаційними технологіями

  • дослідна, наукова робота

  • розслідування, слідчі комітети

  • медицина

  • сфери мистецтва: музика, живопис

  • нерухомість

  • бізнес, пов'язаний з імпортом та експортом, робота за кордоном

Порада від планет, для людей, що народилися 13 числа: Ваш шлях — це безперервний розвиток. Вам не можна сидіти на місці та задовольнятися малим. Ваше покликання: творити великі справи, прагнути постійного розвитку, примножувати свою вроджену мудрість. Тоді на Вас чекає великий успіх у вигляді кар'єрних досягнень, процвітання, благополуччя та задоволеності життям. Ваше число — провідник особливої інформації. Воно несе удачу, але для того, щоб цей успіх прийшов у ваше життя, вам потрібно відмовитися від критики. Якщо ви навчитеся приймати людей з усіма їхніми недосконалостями, а події — як волю Бога, тоді ніщо не зможе зіпсувати вашу хорошу карму і ніщо не перетворить диво вашого дивовижного числа на погане передбачення.

Джерело