Найважче покарання людина може отримати за непомітний гріх

Є найбільш серйозний гріх, про який розказано в притчі про дружину царя Давида.

Божественна логіка інша…

У Старому Завіті сказано, що Бог карає вбивцю і злодія за гріхи до четвертого коліна. З людської точки зору, вбивство — це найбільший гріх, про це говорять релігії, кримінальний кодекс і здоровий глузд. Але Божественна логіка виглядає інакше, інформує Ukr.Media.

Діти вбивці прокляті до четвертого коліна, а діти блудниці — до десятого. Така жінка може зрадити чоловікові і піти за пожадливістю, тому що жадання для неї важливіше любові. У Старому Завіті йдеться про те, що хтивість і нестриманість жінки небезпечніше, ніж вбивство.

Однак є більш серйозний гріх, про який розказано в притчі про дружину царя Давида. Дружина царя Давида Мелхола засудила свого чоловіка, коли той танцював від радості "перед Господом" і поводився, як їй здалося, неналежно цареві. Вона зазнала почуття переваги і презирства по відношенню до чоловіка — і стала безплідною.

Виходить, що за вбивство нащадки караються до четвертого коліна, за перелюб — до десятого коліна, а осуд і перевага призводить до того, що просто перестають народжуватися діти. Тобто найважче покарання людина отримує за самий непомітний гріх.

Джерело