Найближчими днями Землю накриє магнітна буря – Суспільство

Найближчими днями Землю накриє магнітна буря - Суспільство

Найближчими днями на Землі очікується магнітна буря через два спалахи на Сонці. Про це повідомляє The Watchers. Виверження на Сонці почалося 17 березня приблизно о 03:00 за київським часом. Це призвело до двох викидів корональної маси.

Перший викид був спрямований на південний схід, а другий – на південний захід. Очікується, що магнітні бурі дійдуть до Землі після полудня 20 березня і на початку 21 березня.

За прогнозами, геомагнітне поле Землі очікується спокійним 18 і 19 березня та в першій половині 20 березня. У другій же половині 20 березня ймовірні періоди активних умов і магнітна буря класу G1.

Рекомендації щодо способу життя в дні магнітних бур, як сильних, так і помірних, не відрізняються від загальних рекомендацій лікарів щодо здорового способу життя. Рекомендують пити більше несолодкої рідини, гуляти на свіжому повітрі, не перевтомлюватися і обмежити фізичні навантаження – але водночас робити легку гімнастику. Літнім людям у ці дні краще обмежити походи до магазинів або на ринки, залишатися вдома та бути на зв’язку зі своїми рідними.

Магнітні бурі у березні будуть тяжкими навіть для тих, хто не особливо метеозалежний і не скаржиться на здоров’я. Така природа нашого Сонця, яке в ці дні надто непередбачуване та сердите. 
Джерело