Надія Матвєєва про свій роман із партнером молодшим її на 20 років: що важливо для щасливих стосунків

Закохані разом уже 2 роки.

54-річна ведуча зараз знаходиться у стосунках із чоловіком, молодшим її на 20 років. Попри початкові сумніви через велику різницю у віці, Матвєєва зважилася переступити через негативну думку оточуючих, включаючи матір та сина. Закохані разом уже 2 роки, інформує Ukr.Media.

У себе в Інстаграм Надя розкрила секрет гармонійних стосунків у родині. Один із головних принципів знаменитості — ніколи не намагатись змінити свого чоловіка. Вона чесно зізналася, що іноді їй складно стримуватись, але вона вміє себе контролювати. Вона наголосила, що її партнер просить лише про те, щоб його приймали таким, яким він є.

«Я завжди нагадую собі: вір у нього, як у себе. Надай підтримку і надихай, але не втручайся, не давай порад, якщо він не просить», — поділилася зірка.

Матвєєва стверджує, що необхідно поважати будь-який вибір партнера та не нав'язувати свою думку.

«Для мене кохання — це подорож: хвилююча, захоплююча та повна відповідальності. Іноді важко, але завжди цікаво, тому що ми разом відкриваємо для себе світ та себе. Все це вірно і в наш час, коли пари стикаються з різними труднощами, зберігаючи свої відносини», — додала вона.

Варто зазначити, що Матвєєва вважає за краще тримати особисте життя і партнера у таємниці. Також вона не ділиться спільними фото у соцмережах.

Джерело