Начальник ГУР відреагував на заяви про можливий наступ росіян на Київ

Кирило Буданов

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов прокоментував заяви про те, що російські окупаційні війська можуть спробувати знову висунутися на Київ.

Свої коментарі Кирило Буданов надав під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини» 31 березня 2024 року.

Зокрема, на запитання ведучого про те, на які дані спирався президент Франції Еммануель Макрон, коли говорив, що в разі прориву росіян на Київ або Одесу французькі війська можуть опинитися в Україні.

«Ви самі сказали, що це його припущення. Припущень може бути дуже багато. Знаєте, в припущеннях ми теж можемо зараз зайти в москву. Але ж цього по факту нема», — відповів на це очільник ГУР.

Він додав, що станом на сьогодні на території білорусі немає жодних загроз.

«На території білорусі жодних загроз станом на зараз нема. І не ми не бачимо тенденції до того, щоб вони з’явились найближчим часом», — заявив Кирило Буданов.

Як повідомляла АрміяInform, у березні 2024 року також по ЗМІ поширилася інформація про нібито підготовку росіян до наступу на Сумщину. У свою чергу влада області заявила, що інформація про можливий наступ армії рф на Сумщині, яка шириться соцмережами, не відповідає дійсності: це фейк, спрямований на дестабілізацію та підвищення панічних настроїв серед жителів області.

Джерело