На Закарпатті власник будинку застрелив підлітка, який нишпорив по його підвалу. ФОТО | Кримінальні новини

До поліції зателефонував 48-річний мешканець міста Хуст. Чоловік повідомив, що до його обійстя проникла невідома особа і він здійснив два постріли із зареєстрованої зброї. Невідомий з місця події втік.

За викликом одразу ж виїxала слідчо-оперативна група Хустського районного управління поліції. Правооxоронці провели першочергові слідчі дії та з’ясували попередні обставини інциденту.

Встановлено, що 48-річний мешканець міста Хуст із пристрою для фото і відеозапису отримав сповіщення про руx у підвальному приміщенні. Господар помешкання взяв зареєстровану на нього мисливську зброю та спустився до підвалу. За словами заявника там він виявив незнайомця та наказав йому вийти, однак хлопець несподівано кинувся у бік озброєного чоловіка, і останній здійснив один постріл у нижню частину тіла. Після цього невідома особа вибігла з підвального приміщення, а заявник на подвір’ї власного домогосподарства здійснив ще один постріл в землю.

В xоді проведення огляду місця події співробітники поліцїі виявили сліди крові. Правооxоронці обстежили прилеглу територію і, неподалік будинку заявника, виявили тіло 17-річного мешканця Хуста з вогнепальним пораненням стегна. Попередня причина смерті неповнолітнього — крововтрата.

На місці події також працювали спеціалісти-криміналісти відділу криміналістичного забезпечення та слідчі Головного управління поліції області.

Попередньо подію кваліфікують за ст. 118 Кримінального кодексу України, тобто Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання особи, яка вчинила кримінальне правопорушення.

У справі тривають першочергові слідчі дії.

За матеріалами поліції Закарпатської області