На ТОТ завершується підготовка до призову українських підлітків – ЦНС

На ТОТ завершується підготовка до призову українських підлітків - ЦНС

Фото: Центр национального сопротивления Окупанти на ТОТ планують призову українських підлітків

Центр національного спротиву наголошує, що служба в російській армії – це шлях в нікуди, і закликає всіляко саботувати призов.

На тимчасово окупованих територіях росіяни завершують формувати облік підлітків у так званих “військкоматах”. Про це в суботу, 30 березня, повідомив Центр національного спротиву.

“На тимчасово окупованих територіях завершується підготовка до призову українських підлітків. Росіяни готуються до призову підлітків на сході й у Криму, але списки сформовані вже й на півдні. Рекрутинг жителів захоплених територій є порушенням міжнародного права, яке РФ вчергове ігнорує. Наразі окупанти обіцяють що строковики не будуть направлені на службу, але практика показує що потім їх вербують укладати контракт й вони стають “добровольцями”. Особливу увагу вербуванню ворог приділяє тим, хто має борги”, – йдеться в повідомленні

Центр національного спротиву наголошує, що служба в російській армії – це шлях в нікуди.

“Саботуйте призов, й пам’ятайте, що російське правосуддя є фіктивним як і будь-які договори укладені у РФ, тому їх дія не розповсюджуються за межами країни-терориста”, – закликають у ЦНС.

Нагадаємо, соратнику гауляйтера окупованого Криму Сергія Аксьонова Сергію Селімову оголосили підозру. Зловмисник, перебуваючи на посаді окупаційного “комітету молодіжної політики”, вербував кримських дітей до російської Юнармії.

Окупанти почали нову хвилю “мобілізації” на Луганщині – ОВА

Джерело