На ТОТ прибули спецзагони з Кремля: в ГУР розкрили деталі

На ТОТ прибули спецзагони з Кремля: в ГУР розкрили деталі

На захоплені території України прибули російські спецзагони для організації “голосування” за Путіна

РФ має намір зімітувати проведення “виборів президента” на окупованих територіях. Для цього Кремль відправив на ТОТ спеціально підготовлені загони.

На тимчасово окуповані території України прибули російські спецзагони для просування системи мобільного голосування для максимального спрощення “голосування” за президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України в понеділок, 19 лютого.   Спеціально підготовлені загони влаштовуватимуть фальсифікації та стежитимуть за роботами так званих “виборчих комісій”.   У ГУР зазначили, що до 10 березня загони повинні прозвітувати про готовність до “голосування” працівників підприємств на тимчасово захоплених територіях України, а також надати прогноз підтримки Путіна.   Також у Кремлі затвердили новий порядок проведення “голосування” на тимчасово захоплених територіях України. Взяти участь у псевдовиборах можна як з російським, так і з українським паспортом, ID-карткою чи іншим документом, який посвідчує особу.   “Таке рішення засвідчує провал примусової паспортизації на тимчасово захоплених територіях України, а також є черговим інструментом російських спецслужб для виявлення неблагонадійних українців для здійснення репресій”, – наголосили у ГУР.

В розвідці додали, що пропагандисти активно поширюють фейки про начебто 85% підтримки Путіна на захоплених територіях України, а також просувають так звану систему Мобільний виборець, яка, зокрема дозволяє проголосувати онлайн і без реєстрації на захоплених територіях Херсонської та Запорізької областей.

Раніше повідомлялося, що українських школярів в окупованих росіянами містах змушують малювати “вибори в РФ” і агітувати за Путіна.

На тимчасово окупованій частині Луганській області окупанти планують провести тритижневі президентські вибори.

Джерело