На тлі чого не можна фотографуватися та що не можна робити з фото

Погані прикмети про знімки.

Існує чимало повір'їв, що приписують фотографуванню містичні властивості, інформує Ukr.Media.

Найжорсткіша заборона — на фото сплячих дітей. Прикмета говорить, що знімати малюка, коли він спить, дуже небезпечно. Народна мудрість говорить, що дитина в цьому випадку може захворіти, втративши охорону вищих сил. Або ще страшніше — її душа, яка подорожує під час сну, не зможе повернутись додому, у своє тіло.

Також вкрай небажано фотографуватись вагітній жінці. Повір'я стверджують, що це створює загрозу викидня.

Вважається поганою прикметою, коли наречений і наречена роблять спільний знімок до весілля. Це віщує негаразди у майбутньому сімейному житті та швидке розставання.

За повір'ям, не можна фотографуватися на тлі тих місць, де сталися трагедії. Йдеться також і про покинуті села, зруйновані будинки, де, на думку досвідчених людей, завжди живе нечиста сила.

Одна з найгірших прикмет — це рвати фотографії. Тим самим людині на знімку ви завдаєте серйозної шкоди. Те саме можна сказати, коли ви спалюєте знімки, на яких зображені живі люди.

До речі, осінні пейзажі, якщо вірити прикметі, також загрожують. І фотографуватися на тлі яскравого листопада, що втілює в'янення природи, досить небезпечно. Песимізм і зневіра можуть надовго залишитися в душі у дівчини, яка весело посміхається на знімку.

Джерело