На Сумщині ЗСУ запобігли спробі проникнення російської ДРГ – Генштаб – Суспільство

На Сумщині ЗСУ запобігли спробі проникнення російської ДРГ - Генштаб - Суспільство

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Сили оборони зупинили чергову спробу диверсійно-розвідувальної групи російських окупантів проникнути на територію Сумської області. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 31 березня у вечірньому зведенні.

– Нашими підрозділами припинено спробу проникнення ДРГ противника в районі населеного пункту Стара Гута Сумської області, – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що на північному і слобожанському напрямках у прикордонних районах досі фіксують присутність військ країни-агресора РФ.

– Противник […] проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів з території РФ, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону України, – йдеться в повідомленні.

15 грудня 2023 року в Об’єднаних силах ЗСУ розповіли, що ДРГ заходять із Брянської, Курської і Бєлгородської областей країни-агресора РФ, намагаючись потрапити до Чернігівської, Сумської й Богодухівського району Харківської області. У середині березня українські військові зупинили три спроби російських ДРГ проникнути до Сумської області, повідомили у ДПСУ. Найбільша активність російських диверсійно-розвідувальних груп фіксується в Сумській області. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.
Джерело