На Сумщині чоловіка судитимуть за розбещення дітей та розповсюдження порнографії | Кримінальні новини

Шосткинською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 39-річного чоловіка, який вчиняв розпусні дій щодо малолітніх осіб та розповсюджував порнографію, у тому числі дитячу.

За даними слідства, чоловік знайомився в мережі Інтернет з малолітніми дівчатами, тривалий час вів з ними переписку, входив у довіру, після чого просив їх надсилати йому свої фото в оголеному вигляді.

Більш того, обвинувачений також надсилав дівчаткам у відповідь відео та фото свого оголеного тіла. Зображення він доповнював текстовими повідомленнями, які направлені на спонукання до дій сексуального характеру та спрямовані на задоволення своїх статевих потреб.

Під час огляду ноутбука обвинуваченого правоохоронці також виявили декілька відеофайлів, що мають ознаки дитячої порнографії.

Примітно, що потерпілим дівчатам, з яким чоловік вів переписку, на момент вчинення злочину виповнилось лише 10 та 11 років, відтак вони не могли правильно розуміти значення вчинюваних відносно них розпусних дій.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 та ч. 3 ст. 301 (умисне виготовлення, зберігання з метою розповсюдження та розповсюдження серед неповнолітніх зображень порнографічного характеру, вчинене повторно) КК України, ч. 1 та ч. 3 ст. 301-1 (умисне одержання доступу до дитячої порнографії, умисне її зберіганні та розповсюдження) КК України та ч. 2 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи) КК України.

За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури