На Прикарпатті директора підприємства судитимуть за мільйонні махінації з алкогольними напоями | Кримінальні новини

Прокурори  Івано-Франківської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівника одного з підприємств за придбання і продаж незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку, легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом, а також ухилення від сплати податків та службове підроблення.

Слідством встановлено, що директор ТОВ, яке  займається діяльністю у сфері оптової торгівлі, ухилився від сплати податків на понад 4 млн грн. Упродовж 2019 – 2022 років він оформляв безтоварні господарські операції нібито з продажу алкогольної продукції та легалізував від таких фіктивних операцій понад 9 мільйонів гривень.

Також обвинувачений займався придбанням і продажем незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку у значних обсягах.

Під час обшуків слідчі виявили та вилучити на складах ТОВ понад 150 тисяч пляшок алкогольних напоїв різних торгових марок з підробленими марками акцизного податку, на які накладено арешт з метою подальшої конфіскації та знищення.

За матеріалами Івано-Франківської обласної прокуратури