На Одещині з 8 червня відкриють для відвідувачів перші пляжі – Суспільство

На Одещині з 8 червня відкриють для відвідувачів перші пляжі - Суспільство

Фото: Суспильне

На Одещині вже з 8 червня відкриються для відвідування перші пляжі. Наразі там триває перевірка безпеки Про це заявив голова ОВА Олег Кіпер на брифінгу, повідомляє “Суспільне”.

– Людей не стримати. Вони хочуть відпочивати, отримувати оздоровлення. Наш природний вітамін, наше сонце, наше Чорне море, наші пляжі сьогодні не замінить, мабуть, жодного комплексу вітамінів, який би ми не пропонували. Тому ми намагаємося якнайбільше зробити відкритих пляжів, – зазначив він.

Крім того, в Одесі пропонують відкрити 20 пляжів, наголосив голова ОВА. Людям також планують дозволити відпочивати у лагуні у селі Приморське. За словами Кіпера, також сподіваються відкрити туристичний маршрут каналами у місті Вилкове.

Кіпер додав, що комісії працюють над питанням ефективності встановлення у морі сіток для небезпечних вибухових предметів. Власники пляжів пропонують залучити людину, яка спостерігає за наближенням до узбережжя мін.

1 червня Кіпер заявив, що цього сезону в Одесі та Одеській області планують відкрити цього року для відвідування як мінімум 20 пляжів. У Києві не планують відкривати пляжний сезон Містянам рекомендують утриматися від відвідування пляжів з міркувань безпеки, щоб уникнути масового скупчення людей, оскільки це ускладнить доступ до укриттів та сховищ під час повітряної тривоги.
Джерело