На Одещині обрано запобіжний захід торговцю наркотиками та його постачальнику. ФОТО | Кримінальні новини

Поліцейські задокументували, як один з фігурантів збув «клієнту» два грами канабісу. Одночасно за місцем мешкання іншого фігуранта, у якого, за даними слідства, закуповувався «товар» для перепродажу, поліцейські провели обшук, в ході якого вилучили пластиковий контейнер та 13 пакетиків з аналогічною рослинною речовиною, ваги і пакувальний матеріал.

Усі наркотичні засоби поліцейські вилучили з незаконного обігу, підтвердили їх походження експрес-аналізом і направили на експертизу.

«Слідчі під процесуальним керівництвом Біляївської окружної прокуратури повідомили чоловікам про підозру: одному – у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та незаконному збуті особливо небезпечних наркотичних засобів, а другому – у незаконному придбанні та зберіганні особливо небезпечних наркотичних засобів з метою збуту. Ці злочин кваліфікуються за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України і караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. За клопотанням слідчих, суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Слідство триває. Поліцейські встановлюють усіх учасників наркотрафіку», – повідомив т.в.о. начальника слідчого відділу територіального підрозділу Сергій Шипіцин.

За матеріалами поліції Одеської області