На наступному тижні Україну одночасно накриють рекордна спека та магнітні бурі – Суспільство

На наступному тижні Україну одночасно накриють рекордна спека та магнітні бурі - Суспільство

Фото: pixabay.com

Україну накриє ще більша спека. Вже наступного тижня в країні очікується підвищення температури до +41, пише метеоресурс Tropical Tidbits.

За його даними, спекотніше буде 8, 10 та 12 липня. Максимальна температура у ці дні буде на півдні, а на сході в цей час очікується до +39, у центрі +35, на заході +31.

Паралельно експерти прогнозують  потужні магнітні бурі. Так, перша з них очікується в липні з 12 по 16 липня. За даними експертів,  перші два дні вона буде сильною, потім ще три дні середньою. Наступні коливання будуть 20 і 21 липня  – експерти прогнозують середню за потужністю магнітну бурю, яка накриє Землю у два вихідні дні. 

4 липня на сході України, а також у Сумській, Полтавській, Дніпропетровській та Запорізькій областях триматиметься сильна спека, температура повітря становитиме +35…+38°. А от на заході та у деяких центральних і південних областях обіцяють дощі з грозами.  Раніше кореспондент Коротко про писав, що у липні сонячна активність трохи вгамує запал, а магнітні бурі будуть не особливо сильними. Однак метеочутливим людям все одно доведеться вжити запобіжних заходів. 
Джерело